VZOROVÉ DOMY IBSolution

Navštivte vzorový dům v Českých Budějovicích v areálu Výstaviště. Ve spolupráci s firmou Heluz jsme vybudovali inteligentně řízený vzorový dům. V domě jsou inteligetně ovládány světla, topení, stínící technika, zároveň systém měří spotřebu energií a je zobrazen v dotykovém displeji v obýváku. Prohlídky domu jsou možné pouze po dohodě na telefonních číslech 774705709, 774705706.

Pro pražské klienty máme vzorovou instalaci v showroomu Parket Atelier Jesenice, www.parketatelier.cz . Jednoduché ovládání světel a hlavně řízení sklepní vinotéky si můžete prohlédnout při návštěvě showroomu. Po dohodě můžeme také navštívit vzorový byt vybavený inteligentním řízením. V půdních bytech jsou řízena střešní okna, klimatizace, svítidla, stínící technika a topení.

V Plzni jsme nově prezentováni ve vzorovém domě Atrium, www.atrium.cz/vzorove-domy/jubileum/. V domě je řízeno osvětlení včetně RGB pásků, stínící technika, tepelná pohoda, kamerový systém, zabezpečovací systém, hlídání spotřeby vody apod. Vše je zobrazeno v nové vizualizaci Schneider Electric.

Prohlídky jakékoliv stavby z výše vypsaných si rezervujte na 774 705 706 a 774 705 709.