Inteligentní dům

Moderní inteligentní instalace zjednodušuje obyvatelům domu jeho každodenní ovládání. Umožňuje naprostou kontrolu nad domem, ať už se nacházíte v blízkosti nebo jste právě v práci či na dovolené.

Systém dovede ovládat veškeré zařízení, které ke své činnosti využívá elektrickou energii nebo jej lze její pomocí ovládat. Dnešní technologie umožňují elektricky ovládat naprostou většinu moderních zařízení domácnosti. Bez nadsázky můžeme říci, že lze řídit, nač si vzpomenete.

Inteligentní elektroinstalace Vám pomáhá zabezpečit dům před vloupáním a střeží Vaše bezpečí.

Spojením moderního topného systému s inteligentní elektroinstalací lze dosáhnout i značných finančních úspor při vytápění domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Další, a určitě jedna z nejdůležitějších vlastností je ochrana obyvatel před úrazem způsobeným elektrickým proudem. Ve vypínačích se nachází jen malé napětí a zásuvky se zapínají pouze v případě, že je využívá  některý ze spotřebičů. Nehrozí tak nechtěný kontakt se zásuvkou pod napětím.

 

Jednoduchá rozšiřitelnost

Jednou z velkých výhodou inteligentní elektroinstalace je obrovská variabilita systému.

Bydlíte v domě již pět let a rozhodnete se přemístit ložnici do dětského pokoje?

Jenže vypínače a zásuvky jsou na špatném místě, světelné scény nejsou vhodné pro ložnici.

V inteligentním domě tento problém neřešíte. Bez sekání a prachu se nastavení během chvilky změní tak, aby elektroinstalace vyhovovala novému uspořádání.

Některé operace si můžete provést sami. V případě, že si na úpravy netroufáte, stačí nás kontaktovat a my Vám se vším rádi pomůžeme.

 

Individuální přístup

Kompletní řízení Vašeho domu je skutečným a zároveň perspektivním řešením elektrické instalace. Záleží pouze na Vás, co vše budete chtít z jeho možností využít. Každá z nabízených funkcí v domě být může, ale nemusí.

Máte pocit, že některé funkce asi nevyužijete, ale nejste si jisti? Žádný problém, příslušnou funkci lze zprovoznit později, až zjistíte, že ji opravdu potřebujete.

Ke každému domu přistupujeme jako k originálu a během vzniku projektu se s klientem několikrát setkáváme. Našim cílem je společně vytvořit dům přesně podle představ jeho  budoucích obyvatel.

KNX Partner