O společnosti

IBSolution s.r.o. je mladá a dynamická společnost založena roku 2006, která se věnuje řešením v oblasti tzv. inteligentních domů. Své služby nabízíme nejen budoucím majitelům nemovitostí, ale všem, kteří se podílejí na jejich tvorbě; tj. architektům, projektantům, stavebním firmám apod.

 

Proč svěřit ovládání nového domu právě nám?

  • vždy nasloucháme přáním a požadavkům svého zákazníka
  • nabízíme ucelený systém služeb od poradenství, přes návrhy inteligentních systémů až po kompletní realizaci od A-Z
  • nabízíme něco navíc – více jak 8leté zkušenosti v oblasti inteligentního řízení a integraci jakékoliv technologie do systému inteligentního řízení domu
  • kromě inteligentního řízení domu realizujeme v celém rozsahu elektronické zabezpečení domu, kamerový systém, strukturovanou kabeláž apod.
  • neexistuje pro nás „malý“ zákazník
  • jsme flexibilní

I když pojem „inteligentní dům“ již v dnešní době není zcela neznámý, u řady lidí stále vyvolává pocit něčeho velmi složitého a nedostupného. Kontaktujte nás a my Vám dokážeme, že jeho ovládání je naprosto intuitivní a zvládnou jej všichni členové rodiny. Navíc zjistíte, že Vám inteligentní dům pomůže ušetřit spoustu práce i prostředků.

Od roku 2008 jsme certifikovaný partner EIB/KNX. Výhody realizace inteligentního řízení domu v systému EIB/KNX najdete v sekci inteligentní dům.

KNX Partner

 

 

 

V roce 2011 se IBSolution s.r.o. stala výhradním zástupcem firmy DIVUS pro český trh. Výrobky firmy DIVUS, dotykové displeje a chytré zrcadlo, najdete v sekci Produkty.