DIVUS

DODAVATEL LUXUSNÍCH DOTYKOVÝCH PANELŮ PRO ZOBRAZENÍ INTELIGENTNÍHO ŘÍZENÍ
www.divus.eu

 

DIVUS SUPERIO  s 10“, 15“ a 19“ displejem

DIVUSSUPERIO je nezávislé informační centrum pro celou rodinu. Přístup k nejnovějším informacím každý den, kdekoli a kdykoli se stal důležitou součástí našeho života. Proto jsme spojili nejlepší design a technologii v DIVUSSUPERIO. Dotykové panely ve formátu 16:9 mají velikost displeje 10, 15 nebo 19 palců. 15ti a 19ti palcové displeje lze namontovat vodorovně i svisle nebo dokonce zapustit do stěny dle Vašeho přání. Dotykový panel v roli ústřední řídicí stanice nabízí okamžitý přehled o celém ovládacím systému domu. Svou všestranností, užitečností a snadným ovládáním sběrného systému přispěje ke zvýšení pohodlí Vašeho domova.

ds2

 

 

 

 

 

 

 

DIVUS DOMUS s 6,5“,10“,15“ a 19“ displejem

DIVUSDOMUS byl navržen dle požadavků stavitelů i jejich zákazníků jako nenápadný, ale zároveň významný prvek interiérového designu. Jediným kliknutím si můžete zvolit barvu rámu podle momentální nálady. Další vymoženosti DIVUSDOMUS ocení zejména odborníci. Otevřená systémová architektura s předinstalovaným operačním systémem Windows® Embedded Vám umožní snadno instalovat a aktualizovat svůj osobní software nebo programy třetích stran. DIVUSDOMUS je dodáván s moderním PC Performance a s odpovídajícím úložištěm dat. Lze jej snadno nakonfigurovat pro jednotlivé aplikace. K DIVUSDOMUS lze připojit rozhraní LON nebo KNX a zcela jej tak přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Tak vypadá skutečná nezávislost!

dd
 

DIVUS HOME s 10“ a 15“ displejem

Naše ekonomická verze  DIVUSHOME dokáže řídit, regulovat, monitorovat a bavit celé budovy za více než přijatelnou cenu.Dotykový panel nemusíte ve veřejných prostorách skrývat. Můžete jej umístit právě tam, kde jej potřebujete mít. Jeho rám je vyroben z vysoce kvalitního eloxovaného nebo kartáčovaného hliníku. Díky svým neutrálním odstínům se DIVUSHOME přizpůsobí jakémukoli interiéru. Dle doporučení architekta si můžete vybrat velikost displeje 10 nebo 15 palců a vhodný barevný odstín. Důmyslnou konstrukci můžete zapustit prostřednictvím speciální montážní schránky přímo do zdi. Vzhledem k nízké spotřebě energie může být celý systém chlazen pasivně. Zapuštěný DIVUSHOME vyčnívá pouze 25 mm nad povrch stěny a připomíná svým vzhledem zarámovaný obraz.